Криворізька спортсменка посіла другу сходинку чемпіонату Європи з джиу-джитсу

23 Березня 2023, 21:13 Поділитися СПОРТ

Чотири дні тривала у Франції гонитва за перемогою на змаганнях з джиу-джитсу. До боротьби за першість долучилась й криворіжанка Дар'я Миронова. Дівчина здобула срібну медаль. Про це повідомляється у соцмережах STEM-спільноти КПНЛ «Генерація творчих».

З 8 по 12 березня тривав чемпіонат Європи з джиу-джитсу серед кадетів, юніорів та молоді. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у місті Веркін, що у Франції. Серед усіх учасників була і українська збірна, в складі якої була мешканка Кривого Рогу. Зокрема, Дар'я Миронова посіла почесне ІІ місце на чемпіонаті у розділі «Не-ваза» й категорії 57 кг.

Зазначимо, українська збірна здобула п'ять золотих, сім срібних та дев'ять бронзових медалей.

Нагадаємо, команда криворізьких шахістів здобула перемогу на турнірі Української Шахової Ліги.