У Кривому Розі розпочався чемпіонат Дніпропетровської області з джиу-джитсу

2 Жовтня 2021, 12:41 Поділитися СПОРТ

2 та 3 жовтня у спортивному залі Криворізького педуніверситету проходить чемпіонат Дніпропетровської області з джиу-джитсу. На татамі впродовж двох днів вийдуть 250 борців японського бойового мистецтва віком від шести до 21 року.

У спортзалі розмістили два бойові татамі та одне татамі для розминок. 250 спортсменів змагатимуться у фартингу – це ударна техніка з елементами боротьби. Першими у спаринг стали наймолодші – діти віком від шести до восьми років. За медалі та грамоти змагаються учасники з Кривого Рогу, Дніпра, Кам’янського та Харкова, для майже половини борців чемпіонат такого рівня став першим у житті. Обласні змагання є відбірковими перед всеукраїнською першістю, яка відбудеться 26-27 листопада. Туди матимуть змогу поїхати золоті, срібні та бронзові призери, а також володарі четвертих місць. Судять обласний чемпіонат фахівці міжнародної, національної та першої категорії.