Команда криворізьких шахістів здобула перемогу на турнірі Української Шахової Ліги

21 Березня 2023, 21:08 Поділитися

20 березня влаштували черговий турнір із шахів, на якому за першість боролись понад 200 спортсменів. Серед більш ніж 20 команд був і «Кривбас». Наші хлопці й дівчата посіли І командне місце. Таку новину оприлюднила у соцмережах Федерація шахів Кривого Рогу.

20 березня відбувся онлайн-турнір Української Шахової Ліги. Змагання провели за допомогою спеціального сайту Lichess з контролем часу три хвилини кожному гравцю. Всього долучилось до боротьби за першістю 22 команди та 214 шахістів із різних куточків України. Серед них була й команда з нашого міста - «Кривбас».

За підсумками 90 хвилин гри наші спортсмени обійшли всіх опонентів та з впевненістю перемогли. Криворіжці посіли І командне місце у цих престижних змаганнях. Кращими у складі команди з нашого міста стали: Василь Лях, Максим Мірошниченко, Олександр Сліпич, Дмитро Зосіменко, Едуард Горячев. Найліпше виступили серед ветеранів Ігор Артеменко та Анатолій Куліковський. Серед молоді відзначилась Юліана Мінаєва, а серед дітей Артур Балик.

Докладніше дізнатися про результати турнір можна за посиланням.

Нагадаємо, шість золотих, три срібних та шість бронзових медалей вибороли криворізькі спортсмени на чемпіонаті України з сумо.