Команда шахістів з Кривого Рогу посіла І місце на турнірі Української шахової ліги

7 Березня 2023, 22:20 Поділитися

Нещодавно провели черговий чемпіонат з шахів, в якому брало участь більше 200 спортсменів з різних регіонів держави, зокрема й з нашого міста. Команда криворіжців обійшла всіх опонентів та стала переможницею турніру. Таку новину оприлюднили у соцмережах Федерації шахів міста Кривий Ріг.

6 березня відбувся онлайн-турнір Української Шахової Ліги. Змагання провели за допомогою спеціального сайту Lichess з контролем часу три хвилини кожному гравцю. Всього долучилось до гонитви за першістю 22 команди та 215 шахістів з різних куточків України. Серед учасників була й команда «Кривбас» – Кривий Ріг.

За підсумками 90 хвилин гри наші спортсмени обійшли всіх опонентів та з впевненістю перемогли. Криворіжці посіли І командне місце у цих престижних змаганнях. У складі нашої команди було 28 спортсменів, кращими з них стали: Максим Мірошниченко, Василь Лях, Вадим Казмірук, Артем Коваль, Тимур Балик. Серед ветеранів виокремити можна таких шахістів: Дмитро Зосіменко та Анатолій Куліковський. Кращою серед молоді стала Юліана Мінаєва, а серед дітей – Денис Десятник.

Докладніше дізнатися про результати турніру можна за посиланням.

Нагадаємо, дві золоті медалі здобула криворізька спортсменка на Відкритому чемпіонаті Бельгії з фунакоші шотокан карате та рукопашного бою.