ФК «Кривбас» поступився опонентам з «Металісту 1925» у першому домашньому матчі в рамках української Прем’єр-ліги

20 Листопада 2022, 17:36 Поділитися СПОРТ

20 листопада у нашому місті провели футбольний поєдинок між клубами «Кривбас» і «Металіст 1925». Вперше за понад дев’ять років криворіжці боролись за перемогу опонентами у Прем'єр-лізі вдома, але зазнали поразки. Попри бойовий настрій й бажання здобути перемогу, червоно-білі програли з рахунком 0:2.

20 листопада на футбольному полі стадіону «Гірник» зустрілися «Кривбас» та «Металіст 1925», аби позмагатися за перемогу у 14 турі Чемпіонату України-2022/2023 VBET Ліги. Це перший домашній матч нашої команди з моменту повернення у вищий дивізіон та загалом у новому футбольному сезоні. Інші проводились у Києві та Львові з міркувань безпеки через військовий стан. Цього разу, як і решту поєдинків, грали без глядачів.

Гра розпочалась для червоно-білих не найкращим чином. На восьмій хвилині один з футболістів «Кривбасу» Роман Дебелко намагався врятувати команду від голу, але «зрізав» м’яч у власні ворота. На табло одразу змінився рахунок ‒ 0:1. Після цього автоголу криворіжці одразу намагалися реабілітуватися й зрівняти рахунок, проте цього не сталося. Не втрачаючи надію, «Кривбас» намагався забити гол, але м’яч влучив у поперечину.

Під час наступних хвилин першого тайму червоно-білі домінували на полі, постійно атакували опонентів, котрі грали в обороні. Було декілька кутових й побиття воріт головою. Кінець першої половини зустрічі для футболістів з «Кривбасу» також видався поганим. Гравець «Металісту 1925» Андрій Борячук почав контратакувати й потужно пробив у ближній кут наших воріт. Рахунок знов змінився, але не на користь червоно-білих, ‒ 0:2.

На другий тайм криворіжці вийшли з новими силами й неабияким натхненням відігратися. Спортсмени «Кривбасу» атакували й оборонялися, не допустили потрапляння ще одного м’яча у свої ворота. Врешті-решт час вийшов, а рахунок на табло залишився без змін ‒ 0:2. Таким чином, червоно-білі поступилися у першому домашньому матчі сезону своїм опонентам з «Металісту 1925».

«Усі ми перейшли з цивільного життя до воєнної справи, нічого не вміли та не розуміли. Але життя склалося так, що ми повинні були вивчати військову справу, навчатися воювати й розуміти ворога. Протягом декількох місяців ми навчилися захищати державу, тому зараз обороняємо терени міста і області. Половина нашого підрозділу є фанатами «Кривбасу» і коли є можливість подивитися футбол, ми її не пропускаємо. Завжди вболіваємо за рідний клуб та рідне місто, віримо в перемогу «Кривбасу» та України», ‒ розповів про свої враження ультрас нашої команди, що нині захищає Батьківщину на фронті, військовий з позивним «Лайт".

«Звичайно, ми сумуємо за часами, коли могли приходити на футбольні матчі, їздити по країні й вболівати за збірну. Маємо надію, що у 2023 році ми повернемося до свого звичайного життя», ‒ відмітив ще один вірний вболівальник, воїн з позивним «Регбіст».

Після футбольного поєдинку традиційно провели прес-конференцію з представниками команд та їх тренерами.

«Не показали свій характер, хоча треба було це зробити. В першу чергу, це до мене, як головного тренера, багато питань. Ну нічого, будемо розмовляти й розбиратися… Треба було налаштовуватися й робити, що треба. Я наставляв хлопців на перемогу, але її здобув «Металіст 1925»… Цей перший м’яч так влетів, можливо це надломило хлопців», ‒ відмітив тренер «Кривбасу» Юрій Вернидуб.

«За рахунок великого бажання й бійцівських якостей ми не поступилися. «Кривбас» хороша команда й ми налаштовувалися саме на таку гру. Велика подяка гравцям, що вони виконали те, про що ми домовлялися. Я рахую, що сьогодні закономірний результат… Ми скористалися гарними шансами сьогодні й не дали «Кривбасу» використати свої хороші сторони», ‒ сказав тренер «Металіста 1925» Олег Голодюк.