ФК «Кривбас» впевнено переміг «Металіст» у рамках Чемпіонату України VBET Ліги

14 Листопада 2022, 17:00 Поділитися СПОРТ

14 листопада провели матч 13 туру всеукраїнських змагань VBET Ліги, в рамках якої на футбольному полі зустрілись «Кривбас» та «Металіст». Подекуди опоненти намагалися домінувати на полі, але врешті поступилися криворіжцям. Фінальний рахунок на табло зафіксував перемогу «Кривбасу» з рахунком 0:1. Відповідну інформацію розмістили на офіційному сайті ФК «Кривбас».

14 листопада на стадіоні «Минай» в Ужгороді зустрілися два футбольні клуби «Кривбас» та «Металіст» (Харків) у 13 турі Чемпіонату України VBET Ліги. Початок поєдинку був активним для криворізьких спортсменів, незважаючи на кілька поспіль пробитих кутових від супротивників. Також наші футболісти провели гарний контрвипад, після чого ініціативу намагався перетягнути на себе «Металіст», проте це не вдалося завдяки криворізьким захисникам. Команди проводили обопільні атаки, гра була рівна.

На 26-й хвилині матчу була затяжна атака спортсменів з «Металісту», котрі намагалися влучити у ворота криворіжців зі штрафного майданчику, але від голу врятувала поперечина. Після цього на полі знов домінував «Кривбас», гравець якого намагався забити м’яч у сітку суперників головою, проте удар виявився слабким й прийшовся у голкіпера. Перший тайм закінчувався атакою харків’ян, котрі пробили по нашим воротам, проте Богдан Сарнавський врятував ситуацію.

Другий тайм розпочався з атак криворіжців. Після цього ініціативою на полі заволодів «Металіст», але ненадовго. На 73 хвилині рахунок на табло змінився. Нараз Волошин у штрафному майданчику відправив м’яч у дальній нижній кут воріт супротивників – рахунок став «1:0». Харків’яни спробували відігратися, проте футболісти «Кривбасу» втримали рахунок й зрештою перемогли.