ФК «Кривбас» здобув третю перемогу поспіль

30 Жовтня 2021, 20:04 Поділитися СПОРТ

30 жовтня на стадіоні НТК імені Віктора Баннікова, що у Києві, відбувся матч між футбольними клубами «Кривбас» та «Олімпік Донецьк». З рахунком 2:0 перемогу здобули криворіжці.

З перших хвилин червоно-білі взяли ініціативу й на 12-й мали відкривати рахунок, але, на жаль, Роману Дебелку не вистачило лічених сантиметрів, аби замкнути низову передачу Олексія Хобленка. Перший гол забив В’ячеслав Рябов на 27 хвилині матчу. Тож на перерву червоно-білі пішли з перевагою у рахунку. Свою позицію команда закріпила і у другому таймі, забивши ще один гол. На останніх хвилинах матчу м’яч у ворота суперника закинув Артем Щедрий.

Додатковий час не допоміг нашим суперникам і поєдинок для «Олімпіка» завершився з нульовим рахунком.