Спортсмен із Кривого Рогу став майстром спорту України з плавання, захистивши норматив на змаганнях в Угорщині

17 Липня 2022, 11:10 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів спортсмени з різних куточків світу змагались за першість із плавання в Угорщині. До чемпіонату долучився й криворізький плавець, який виконав норматив майстра спорту нашої держави.

З 16 по 17 липня тривав Регіональний чемпіонат Угорщини з плавання. У змаганнях брали участь спортсмени з різних країн в окремих дисциплінах і категоріях. Сам чемпіонат провели в одному зі спортивних комплексів у місті Капошвар. Від Кривого Рогу на змагання відправився вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Валерій Примачик, який виконав норматив майстра спорту України на дистанції 200 м комплексним плаванням. Тренером талановитого криворізького плавця є Лілія Біла.

Нагадаємо, спортсменка з Кривого Рогу перемогла на Всесвітніх іграх зі спортивної акробатики.