Спортсменка з Кривого Рогу здобула бронзову медаль на Чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів

9 Липня 2022, 14:20 Поділитися СПОРТ

Криворізька спортсменка Ніка Шарафутдінова, вихованка ДЮСШ №2, на Чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів виборола бронзову медаль. Змагання проходили у Румунії у місті Бухарест з 5 липня по 8 липня.

Ніка Шарафутдінова виступала на змаганнях у складі збірної команди України. Вона виборола бронзову медаль у змішаній естафеті 4х100м.

Підготовкою спортсменки до змагань займалася тренер Лілія Біла.

Представники України у цій естафеті встановили національний рекорд – 3:52,72!

Нагадаємо, раніше Ніка Шарафутдінова на Чемпіонаті Європи у складі команди збірної України на своїй першій дистанції 50 м на спині вийшла у фінал і у підсумку посіла сьоме місце.