Спортсменка із Кривого Рогу достойно представила наше місто на Чемпіонаті з плавання серед юніорів у складі збірної команди України

7 Липня 2022, 19:57 Поділитися СПОРТ

Криворізькі спортсмени беруть активну участь у міжнародних змаганнях та показують відмінний результат, завойовуючи призові місця та поповнюючи свої колекції золотими, срібними та бронзовими медалями. Спортсменка Ніка Шарафутдінова, вихованка ДЮСШ №2, у складі збірної команди України, взяла участь у Чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів.

Зазначимо, змагання проходять у Румунії, у місті Бухарест, з 5 по 10 червня. На своїй першій дистанції 50м на спині дівчина вийшла у фінал і у підсумку посіла сьоме місце. Підготовкою спортсменки до змагань займалася тренер Лілія Біла.

Нагадаємо, криворізький спортсмен Владислав Абрамов посів почесне п'яте місце у загальному заліку на чемпіонат Європи з вільної боротьби U20.