Чотири призових місяці посіли криворізькі спортсмени на Відкритому кубку мера міста Ілава з плавання

13 Червня 2022, 23:00 Поділитися СПОРТ

11 червня провели змагання з плавання, головним призом якого був кубок мера міста Ілава, що у Польщі. До турніру долучились й два вихованці криворізької спортивної школи, які вибороли два золота й дві бронзи. Така інформація з’явилась на сторінці у соцмережах Виконавчого комітету Інгулецької райради.

11 червня у Польщі відбувся Відкритий кубок мера міста Ілава з плавання. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів з нагоди Дня захисту дітей. За перемогу боролись спортсмени різного віку, та демонстрували свої вміння й навички на різних дистанціях. До кубку долучились і вихованці криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №2.

За результатами змагань семирічний Всеволод Троїцький виборов дві бронзи у номінаціях 50 м на спині та 50 м вільним стилем. 14-річний Олександр Троїцький посів перші місця у номінаціях 50 м батерфляєм та 50 м вільним стилем. До змагань хлопців готувала тренерка Оксана Петриченко.