Спортсмени з Кривого Рогу взяли участь у чемпіонаті України з плавання

21 Лютого 2022, 22:13 Поділитися СПОРТ

З 16 по 19 лютого у Дніпрі відбувся Зимовий чемпіонат України з плавання. Турнір проходив серед молоді та юніорів. Про це стало відомо зі сторінки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради у соцмережах.

Вихованка ДЮСШ №2 Ніка Шарафутдінова завоювала на чемпіонаті три золоті медалі: на дистанціях у 50, 100 та 200 метрів, що пропливла на спині. Також вона пройшла відбір до збірної команди України для участі у Чемпіонаті Європи серед юніорів та міжнародних змаганнях з плавання Multinations. Тренеркою-викладачкою чемпіонки є Лілія Біла.
    Підопічний тренерки Марини Дніпровської Данило Пирогов зайняв перше місце у комбінованій чоловічій естафеті 4х100м, друге місце в естафеті вільним стилем, та третє місце у комбінованій змішаній естафеті на такій самій дистанції.