44 медалі здобули спортсмени з Кривого Рогу на Чемпіонаті області з сумо

21 Лютого 2022, 19:07 Поділитися СПОРТ

19 лютого у місті провели регіональні змагання за першість з сумо. Серед 100 учасників Чемпіонату були й спортсмени з Кривого Рогу, які посіли 44 призових місця. Про це стало відомо з офіційного сайту виконкому Інгулецької райради.

19 лютого відбувся Чемпіонат Дніпропетровської області з сумо. Змагання провели на базі Дитячо-юнацької спортивної школи №2. До чемпіонату долучилось понад 100 спортсменів з різних куточків регіону. Сумоїсти виступали у відповідних вагових й вікових категоріях. Призерів нагороджували дипломами й медалями за зайняті почесні місця.
    Криворізьких спортсменів, які також взяли участь у змаганнях, підготували Олександр Лозний, Анастасія Кравченко, Мар’яна Безрука, Альона Колісник і Владислав Пісковий. За результатами чемпіонату криворіжці посіли 22 перших місця, 12 других та 10 третіх місць.
    Нагадаємо, збірна команда Кривого Рогу взяла участь в обласному чемпіонаті з дзюдо.