Збірна команда Кривого Рогу взяла участь в обласному чемпіонаті з дзюдо

20 Лютого 2022, 17:49 Поділитися СПОРТ

19 лютого Криворізька збірна з дзюдо виступила на змаганні Дніпропетровської області. Чемпіонат проводили серед дівчат та хлопців-юніорів віком до 21 року. Інформація про це оприлюднена на сторінці у соцмережі Федерації Дзюдо Кривого Рогу.

У загальному заліку третє місце посіли Володимир Сьомка у вазі до 73 кг та Елнур Аббасов у вазі +100 кг, вихованці ДЮСШ№9 під керівництвом тренера Світлани Анатоліївни Кравченко. П’яте місце вибороли Володимир Пельт із ДЮСШ №6 та Павло Мізюкін з ДЮСШ №9, тренером якого є Михайло Петрович Яловий.

Тепер призери змагання виступатимуть на Чемпіонаті України, який проходитиме у Дніпрі з 9 по 12 березня.