Всеукраїнський турнір з дзюдо відбувся у Кривому Розі

14 Лютого 2022, 18:30 Поділитися

Як повідомляє Федерація Дзюдо Кривого Рогу на своїй сторінці у соцмережі, 12 лютого у Кривому Розі пройшов Всеукраїнський турнір «Кубок федерації дзюдо». У змаганнях приймали участь команди з 13 міст України. Криворізькі спортсмени взяли призові місця у індивідуальних заліках.

П’ятий всеукраїнський турнір з дзюдо у Кривому Розі проходив для дівчат та юнаків у віком 13-14 років, учасники були розділені по вагових категоріях. 13 міст країни представляли своїх спортсменів на змаганні. Зокрема, криворіжці показали високі результати в індивідуальних заліках. А саме: перше місце в своїй категорії виборола Анастасія Герасименко, другі місця посіли Варвара Волошина, Поліна Халімонова та Алевтина Дурандина, а бронзовими призерами індивідуальних заліків стали Микита Кузьмич, Макар Стрижеус, Ярослав Федорец, Ніколь Ременюк, Остап Юрченко, Руслана Фурсова, Анастасія Суліна та Ізабелла Лось.
    У командному заліку перше місце посіла команда з Дніпра, друге виборола команда Кропивницького, а на третьому розташувалась команда з Нікополя.