Тенісистка з Кривого Рогу виборола золото на Всеукраїнських змаганнях

1 Лютого 2022, 22:41 Поділитися СПОРТ

Протягом чотирьох днів за першість з настільного тенісу змагались спортсмени з різних куточків країни. Від Кривого Рогу на турнірі виступила вихованка спортивної школи №8, яка й посіла перше місце. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

З 26 по 30 січня тривали Всеукраїнські змагання з настільного тенісу серед найсильніших кадетів України. Турнір провели у Чернігові. За перемогу змагались спортсмени до 15 років. Продемонструвати свої уміння та навички відправилась і вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №8 із Кривого Рогу.
    За результатами всеукраїнських змагань, Дар'я Ковальова виборола перше місце. Тренером тенісистки є Микола Зайцев.
    Нагадаємо, вихованці ДЮСШ №2 здобули переможні медалі на чемпіонаті міста з боксу.