Вихованці ДЮСШ №2 здобули переможні медалі на Чемпіонаті міста з боксу

31 Січня 2022, 19:48 Поділитися СПОРТ

28-29 січня у Саксаганському районі відбувся Чемпіонат Кривого Рогу з боксу. Взяли участь 90 спортсменів, серед яких і вихованці ДЮСШ №2. Інформація про це з’явилася на сторінці Виконавчого комітету Інгулецької районної у місті ради у соцмережі.

Протягом двох днів на базі спортивного клубу «КБ-75» проходив Чемпіонат міста з боксу. Змагалися за перемогу юнаки та юніори. Загалом взяли участь 90 боксерів від 14 до 16 років.
    За резултатами змагань вихованці ДЮСШ №2 вибороли переможні місця. Перше місце у ваговій категорії 38 кг посів Михайло Бабін, срібну медаль у ваговій категорії 52 кг виборов Артем Заяц, треті місця дісталися Шамістану Аліеву та Костянтину Рождєствєнському. Спортивною підготовкою юних боксерів займається тренер Юрій Лазаренко.