Спортсмени з Кривого Рогу тріумфували на Чемпіонаті світу з джиу-джитсу

10 Листопада 2021, 21:35 Поділитися СПОРТ

З 3 по 11 листопада у місті Абу-Дабі проходить Чемпіонат світу з джиу-джитсу. У ньому взяли участь і криворіжці, яким вдалося вибороти медалі. Про це інформує Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

На першості з джиу-джитсу, що проходить в Абу-Дабі виступили і українці. Зокрема, медальним турнір виявився для вихованців дитячої юнацької спортивної школи №9 з Кривого Рогу. Третє місце у категорії U-16 виборов Богдан Цимбал, якого до чемпіонату підготував Анатолій Красножан. Також бронзову медаль завоювала Діана Скрипнюк у категорії U-18 під керівництвом Володимира Скрипнюка.

Нагадаємо, що спортсмени з Кривого Рогу вибороли призові місця на командному чемпіонаті з тхеквондо.