Дзюдоїст із Кривого Рогу здобув бронзову медаль на змаганнях в Дніпрі

6 Вересня 2021, 13:41 Поділитися СПОРТ

4 вересня у Дніпрі відбувся чемпіонат області з боротьби дзюдо серед молоді до 23 років. Вихованець ДЮСШ №9 Елнур Аббасов здобув бронзову медаль. Про це повідомляє Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту виконкому міської ради.

На чемпіонаті Дніпропетровської області з боротьби дзюдо серед молоді до 23 років, що відбувався в місті Дніпро, розіграли медалі в 15 вікових категоріях. Серед них вісім комплектів нагород у дзюдоїстів та сім дзюдоїсток, за які боротьбу на татамі вело близько 100 учасників.

Призером на цих змаганнях став вихованець ДЮСШ №9 Елнур Аббасов, що посів третє місце у ваговій категорії 100 кг та здобув бронзову медаль. Підготувала спортсмена тренер Світлана Кравченко.