Борчиня з Кривого Рогу повернулася з чемпіонату України зі срібною медаллю

4 Жовтня 2021, 14:58 Поділитися СПОРТ

З 1-2 жовтня у столиці відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років. Друге місце виборола криворізька спортсменка Романа Вовчак. Про це повідомляє Виконавчий комітет Інгулецької районної ради.

У чемпіонаті України з вільної боротьби, що проходив у Конча-Заспі з 1 по 2 жовтня, взяли участь команди областей, спортивних шкіл, спортивних товариств та команди відомств. Друге місце на чемпіонаті у категорії 76 кілограмів здобула Романа Вовчак.

Нагадаємо, що на всеукраїнських змаганнях з акробатики на пілоні та повітряних дисциплінах спортсменки з Кривого Рогу отримали п’ять золотих, три срібних та одну бронзову медалі.