Боксери Кривого Рогу взяли золото та срібло на Чемпіонаті області

18 Січня 2022, 11:58 Поділитися

Упродовж п’ятьох днів на змаганнях з боксу першість області  виборювали спортсмени з усієї Дніпропетровщини, серед них - криворізькі боксери.

Від Кривого Рогу на Чемпіонат відправились вихованці ДЮСШ №3, які посіли вісім призових місць, взявши золото та срібло в першості Дніпропетровської області. Окрім того, до змагань долучились спортсмени зі спортивної школи №10, які за результатами чемпіонату посіли чотири почесних місця.

10-15 січня відбувся Чемпіонат області з боксу серед молоді. Змагання провели на одному зі спортивних комплексів у Дніпрі. До Чемпіонату долучились юні боксери у відповідних вагових категоріях, а оцінювало професійне журі. Спортсменів нагороджували пам’ятними грамотами.

Кривий Ріг на змаганнях представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №3. За результатами чемпіонату криворізькі боксери здобули такі призові місця:

– перше місце – Андрій Захарченко, Іван Сутурмін, Поліна Палванова, Юлія Гришина, Катерина Зарицька;

– друге місце – Аліса Тупотіна, Ілона Поліх, Вероніка Ботнер.

Підготували переможців тренери-викладачі Олександр Биков та Андрій Биков.