Боксери з Кривого Рогу посіли призові місця на Чемпіонаті області

14 Січня 2022, 20:45 Поділитися

З 10 по 15 січня у Дніпрі пройшов Чемпіонат області з боксу серед чоловіків та молоді. Призові місця на першості вибороли й спортсмени з Кривого Рогу.

Протягом чотирьох днів у Дніпрі відбувалися обласні змагання з боксу серед чоловіків та молоді. Виборювали для себе перемоги й вихованці Криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №10.

Переможні місця розподілилися таким чином: друге місце у ваговій категорії 92 кг посів 19-річний Ігор Денисенко.

Срібну медаль у вазі 63,5 кг здобув 18-річний Дмитро Скупень. У ваговій категорії 57 кг третє місце дісталося Олександру Левановичу.

П’яте місце у вазі 57 кг і 63,5 кг здобули 17-річний Сергій Бурцев та 18-річний Микола Соколенко відповідно. Тренерський склад боксерів складають: Криницький С. В., Жуков С. М. та Кучер М. В.