Multinations Junior Swimming Meet-2022: вихованка спортивної школи Кривого Рогу здобула срібло на Міжнародному турнірі з плавання

10 Квiтня 2022, 18:41 Поділитися СПОРТ

9 квітня стало відомо про те, що криворізька спортсменка посіла друге місце на міжнародних змагання з плавання у Словенії. Ніка Шарафутдінова є вихованкою ДЮСШ №2. Ця інформація з’явилась на сторінці у соцмережах Виконавчого комітету Інгулецької райради.

Нещодавно відбувся Міжнародний турнір з плавання Multinations Junior Swimming Meet-2022. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Словенії. У межах змагань призові місця можна було здобути у різних видах плавання та на різних дистанціях.

За першість боролись спортсмени з різних куточків світу, зокрема й з Кривого Рогу. На змагання відправилась вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №2 Ніка Шарафутдінова, яка здобула срібло. На турнірі дівчина подолала дистанцію 200 м на спині із часом майже 2,20. Тренеркою криворізької спортсмени є Лілія Біла.