Спортсменка з Кривого Рогу перемогла на Всесвітніх іграх зі спортивної акробатики

16 Липня 2022, 11:11 Поділитися СПОРТ

Спортсмени з Кривого Рогу цього року вже встигли здобути багато медалей на міжнародних змаганнях, показавши свою майстерність. Вихованка ДЮСШ №1 Вікторія Козловська у парі зі спортсменкою з міста Суми Таїсією Марченко стала переможницею на Всесвітніх іграх зі спортивної акробатики.

Змагання проходили у місті Бірмінгем у США. Підготовкою спортсменок до боротьби займалася тренерка ДЮСШ №1 Алла Саберзанова.

Нагадаємо, це вже не перші успіхи криворіжців на цьогорічних Всесвітніх іграх. Раніше криворіжанка Ірина Пікінер виступала на XI Всесвітніх іграх-2022 з неолімпійських видів спорту у дисципліні підводного спорту - біласти та посіла шосте місце.

Також на сьомий день міжнародного турніру вихованець криворізького спортивного клубу «Барс» Орфан Сананзаде став срібним призером з кікбоксингу ВАКО.