Баскетбольний клуб Кривого Рогу поступився в домашньому матчі команді з Одеси

10 Грудня 2021, 19:22 Поділитися СПОРТ

9 грудня відбувся 11 матч сезонної серії Суперліги Windrose. У якому криворізький клуб приймав у своїх стінах суперників із Одеси. Спортсмени Кривого Рогу гідно боролися за перемогу, але поступилися з рахунком 69:80.

9 грудня баскетболісти Кривого Рогу в рамках сезонної серії Суперліги Windrose на своєму полі приймали гостей із БК «Одеса». На початку гри команди обмінялися ривками, в результаті яких перевагу після першої чверті гри отримали гості. Одеса мала трохи кращий відсоток реалізації кидків та грала агресивніше, та пробила за першу чверть сім штрафних кидків.

У другій десятихвилинкці команда з Одеси провела ідентичну гру до першої, вони також агресивно атакували криворіжців, і як результат вони забили ще чотири м’ячі у кільце «Кривбасу», команди пішли на велику перерву з відривом ще у чотири очки. У клубу з Одеси за першу половину гри найбільш результативнішим був Томс Лейманіс, який приніс в актив 11 очок. А серед криворізьких баскетболістів найкращим став Клим Артамонов, який записав на рахунок кривбасівців 19 очок та зробив дві передачі. Але цього виявилось недостатньо.

Криворізька команда продовжувала боротись, вони активно атакували одеситів після перерви, але жодного разу в цьому матчі вперед так і не вийшли. Команда з Одеси якісніше зіграла на обох кінцях майданчика, і зробивши ще один ривок на старті заключної чверті, вони остаточно вийшли вперед з рахунком 69:80 і перемогли у цьому матчі. Наступну гру криворізька команда проведе 11 грудня на своїй арені проти команди «Хімік».