БК «Кривбас» поступився суперникам із Харкова

6 Грудня 2021, 10:04 Поділитися СПОРТ

3 грудня БК «Кривбас» зіграв свій черговий матч на виїзді з БК «Харківські Соколи». Криворіжці поступилися суперникам з рахунком 72:65. Про це повідомляється на сайті Федерації баскетболу України.

На початку матчу господарі поля взяли на себе лідерство. До кінця першої десятихвилинки вони вели у шість очок, але наші спортсмени ледь не здолали цей відрив.

У другій чверті гри криворіжці перейняли на себе ініціативу й почали атакувати. Гравці БК «Кривбас» змогли відірватися на сім очок від своїх противників. Однак БК «Харківські Соколи» все ж були більш вправніші. Тому на велику перерву команди пішли за чотириочкової переваги харків’ян.

На початку третьої чверті поле знову захватили господарі. Так, відрив склав 11 очок, але гравці БК «Кривбас» продовжували боротьбу. Криворіжці знову повернулися в гру, а на початку заключної 10-хвилинки знову вийшли вперед.

На останній бій матчу господарі вийшли напрочуд вмотивованим. Відповідно він закінчився на їх користь – 23:20.

Отже, незважаючи на майстерність гравців БК «Кривбас» вони все ж поступилися БК «Харківські Соколи». Матч закінчився зі загальним рахунком – 72:65.