Баскетбольний клуб «Кривбас» з Кривого Рогу поступився на виїзді

27 Вересня 2021, 10:57 Поділитися

25 вересня стартував перший тур регулярного чемпіонату баскетбольної Суперліги. «Кривбас» гостював у «Миколаєва» та зазнав поразки у дебютному матчі з рахунком 91:62. Про це інформує Федерація баскетболу України.

Дебютний матч у чемпіонаті Суперліги розпочався для кривбасівців не дуже вдало. Боротьбу гостям вдалося нав’язати лише в першій чверті гри, в якій господарям вдалося отримати лише п’ять очок переваги. Вирішальний ривок «Миколаїв» здійснив у другій та третій десятихвилинках, а гості відверто провалили, набравши за 20 хвилин лише 22 очки та пропустивши при цьому 51.

Криворіжці за матч змогли реалізувати лише 34% кидків з гри та закинули один з 19 трьохочкових. «Миколаїв» вдало використав ці недоліки гостей та здобув перемогу, встановивши рахунок 91:62.

Наступний матч «Кривбас» зіграє 1 жовтня у рідних стінах проти «Тернопіль-ТНЕУ».