ФК «Кривбас» розгромно поступився у Кривому Розі у матчі лідерів

27 Вересня 2021, 10:05 Поділитися

26 вересня на стадіоні «Гірник» у центральному матчі 10 туру Першої Ліги «Кривбас» приймав головного конкурента за лідерство - харківський «Металіст». Криворіжці програли з розгромним рахунком 5:0. Про це повідомляє прес-служба ФК «Кривбас» Кривий Ріг.

Матч почався з атак криворіжців, але втілити перевагу у забиті голи «Кривбас» не зумів. На 16 хвилині «Металіст» вийшов вперед, у свої ворота зрізав м’яч захисник «Кривбасу».  Тайм закінчувався під акомпанемент атак криворіжців.

На 54 хвилині голом знову відзначився «Металіст» Пейшоту, відірвавшись від захисників, пробив головою повз Сарнавського. 65 хвилина ознаменувалась для «Кривбасу» вилученням Заїменка та пенальті, супротивник довів рахунок до 3:0, з 11-метрової позначки поцілив Балулі. Вже на 67 хвилині та 85 –тій, рахунок 5:0 встановили Харріс та Пейшоту. Таким чином, криворіжці поступились у матчі з головним конкурентом та відпустили «Металіст» на вісім очок.

«Хотів би вибачитися за цей матч від імені команди та тренерського штабу перед вболівальниками. Це наша перша домашня поразка у чемпіонатах: Другій, Першій лігах… Дуже болюча та неприємна поразка. Ми не будемо опускати рук. Після гри відбулася розмова: якщо ми, мужики, які люблять футбол, якщо ми футбольний клуб «Кривбас», то ми повинні підняти голови і рухатися вперед. Іншого шляху немає. Вважаю, якщо б у першому таймі ми зрівняли рахунок, все було по-іншому. Були моменти, але не вистачило кінцівки. А от суперник створив один момент після стандарту й забив. Другий тайм: пенальті та вилучення – ключові епізоди. Хоча просили хлопців не зупинятися, незважаючи на те, що грали у меншості й рахунок був не на нашу користь», - враженнями від гри поділився головний тренер криворізького «Кривбасу» Геннадій Приходько.