Футбольна команда «Кривбас-АТО» з Кривого Рогу присвятила свою перемогу покійному К. Павлову

6 Вересня 2021, 12:31 Поділитися СПОРТ

5 вересня в Кривому Розі зіграли матч між командами «Кривбас-АТО» та «Миколаїв-АТО». Поєдинок гравці вирішили присвятити пам’яті Костянтина Павлова, бо він підтримував команду з моменту її створення. Матч завершився перемогою криворіжців з рекордним рахунком 13:1.

Початок матчу гравці відзначили хвилиною мовчання в пам’ять про Костянтина Юрійовича Павлова, який підтримував команду, в тому числі й фінансово, починаючи з її створення. Під час гри «Кривбас-АТО» грав у червоно-білих пов’язках на руках. Супротивником нашої команди став «Миколаїв-АТО». Уже в першому таймі криворіжці вели з рахунком 6:0. Під кінець поєдинку гостям вдалося забити гол престижу. Фінальний свисток зафіксував рекордну перемогу «Кривбас-АТО» з рахунком 13:1. Наразі наша команду знаходиться на третьому місці в турнірній таблиці.

Наступний матч криворіжці зіграють вдома проти «Вознесенськ-АТО».