Зіграли в нічию: у Волочиську відбувся матч ФК «Кривбас» та «Агробізнес»

23 Серпня 2021, 15:50 Поділитися СПОРТ

22 серпня у Волочиську Хмельницької області відбувся другий за сезон виїзний матч криворізького «Кривбасу», який грав із місцевою командою «Агробізнес». Колективи грали на рівних і в результаті закінчили матч із нульової нічиєю на табло. Про це повідомляє прес-служба ФК «Кривбас».

Другий виїзний матч команди з Кривого Рогу відбувся у Волочиську, де на футбольному полі вони помірялись силами з місцевою командою «Агробізнес». Минулі два роки команда з Волочиська претендувала на вихід до Української футбольної Прем’єр-ліги.

Порівняно з минулими матчами, стартовий склад «Кривбасу» зазнав змін і на полі вперше з’явився новачок Драган Ловріч у центр-захисті у парі з Зотько.

Перша атака по воротам суперника залишилась за господарями поля і по воротам «Кривбасу» вдарив Віталій Груша. Однак, удар по ближньому куту не злякав криворізького голкіпера і Сарнавський без проблем зробив сейв.

Згодом, на дев’ятій хвилині з 25 метрів цілив Татарков, однак, м’яч зачепив ногу захисника та снаряд зіскочив у кут воріт «Агробізнесу». На 12 хвилині «Кривбас» проводив контратаку, котру завершував обвідним ударом Говідаріца, але не влучив у дальній кут команди суперника.

Дальні атаки «Агробізнесу» ледве не завдали проблем ФК «Кривбас». На 28 хвилині Думанюк вдарив дуже не зручно для криворізького голкіпера, однак він зміг відбити м’яча та врятував ворота. Схожа ситуація виникла і після пострілу Семенюка. У середині тайму господарі поля вирівняли гру, а у «Кривбасу» почали виникати проблеми з атакувальними діями.

На 42 хвилині команді з Волочиську майже вдалося провести атаку до воріт «Кривбасу», але Говедаріца віддав неточний пас на Хобленка, котрий майже вийшов з воротарем один на один.

Другий тайм розпочався з моменту, де Говедаріца та Семенов просувалися по полю, передаючи одне одному короткі паси та оминаючи усіх захисників і останній гостро прострілив у бік воріт, однак Микита Татарков не дозволив «снаряду» перетнути лінію воріт. Початок тайму відзначився тим, що «Кривбас» буквально зачинив команду хазяїв на своїй половині поля, але у більшості атак до завершального удару справа так і не дійшла. На 64 хвилині Татарков передав пас до Балана і він вдарив, однак вище воріт.

Час йшов до звершення, атаки «Кривбасу» були все гострішими але «Агробізнес» тримав оборону. П’ятов, опинившись на ударній позиції, не влучив по воротам. У процесі контратак ворота Сарнавського також приймали атаку, однак Когут ударив дуже неточно.

Кінцівка матчу вийшла дуже нервовою, «Кривбас» проводив атаку за атакою, однак вирвати перемогу так і не зміг. Матч закінчився із рахунком «0:0».