БК «Кривбас» у домашньому матчі поступився «Черкаським Мавпам»

16 Жовтня 2021, 19:09 Поділитися СПОРТ

16 жовтня баскетбольний клуб «Кривбас» приймав на своєму полі команду з Черкас. Криворізька команда програла з рахунком 80:90. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Стартувала гра досить плавно для обох команд. На початку гри лідерство одержали наші земляки. Але після декількох потужних атак команда суперника перейняла перевагу на себе. Протягом першої чверті гри важко було визначити лідера, тому що він змінювався майже з кожною атакою. Та все ж у першій десятихвилинці БК «Кривбас» випереджав суперників на 4 очка.
    Під час другої чверті «Кривбас» продовжував лідирувати. Але всього за хвилину «Черкаські Мавпи» зрівняли рахунок.
    Далі гра також була неоднозначною, команди дихали один одному в спину. Проте під кінець гри гарний захист та потужні атаки черкащан дали можливість заробити собі впевнену перевагу в рахунку. Цю перевагу «Черкаські Мавпи» легко утримали до фінальної сирени.

Нагадаємо, раніше наша команда поступилась «Будівельнику».