Баскетбольні баталії: «Кривбас» поступився «Будівельнику»

15 Жовтня 2021, 15:24 Поділитися СПОРТ

14 жовтня у рамках четвертого ігрового тижня Суперліги Windrose «Кривбас» вдома приймав «Будівельник». Криворіжці поступилися з рахунком 88:66. Про це інформує Федерація баскетболу України.

Початок гри проти київського «Будівельника» у криворіжців не склався, вони повністю віддали перший період гостям. Перша чверть закінчилась з рахунком 24:9. «Кривбас» зумів додати у нападі у другій чверті, а кияни нарощували перевагу та перед перервою збільшили її до 22 очок. У останньому періоді криворіжці так і не зуміли дати реальний опір киянам. Матч завершився перемогою «Будівельника» з рахунком 88:66.

За результати туру криворіжці залишаються на шостому місці. Найрезультативнішим гравцем у складі «Кривбасу» знову став Зак Коупленд, який за гру заробив 18 очок. Наступний свій матч «Кривбас» проведе у рідних стінах 16 жовтня, коли прийматиме команду «Черкаські Мавпи».