БК «Кривбас» з Кривого Рогу уперше переміг на виїзді у Суперлізі Windrose

8 Жовтня 2021, 09:45 Поділитися СПОРТ

7 жовтня у матчі четвертого туру у рамках Суперліги Windrose «Кривбас» зіграв свій матч на виїзді проти «Одеси». Криворіжці здобули перемогу з рахунком 94:85, а найбільш результативним гравцем знову став Зак Коупленд. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

«Кривбас» після сенсаційних перемог у чемпіонаті над «Тернопіль» та «Київ-Баскетом» 7 жовтня гостював у «Одеси». На старті гри жодна з команд не могла створити собі перевагу, однак на першу перерву криворіжцям вдалося піти з відривом у шість очок на свою користь. У другій чверті «Кривбас» утримував здобуту перевагу, а у третій криворіжцями вдався ривок і вони вигравали з запасом у 14 очок.

У вирішальній десятихвилинці «Кривбас» завдяки вдалій грі Зака Коупленда зумів зберегти перевагу та здобув перемогу. Матч завершився з рахунком 94:85 на користь «Кривбасу». Найрезультативнішим гравцем у складі криворіжців знову став Зак Коупленд, на рахунку якого 30 очок. Наступний матч «Кривбас» зіграє на виїзді із «Хіміком» 9 жовтня.