Новачок Суперліги баскетбольний клуб «Кривбас» здобув свою першу перемогу, здолавши у овертаймі «Тернопіль»

2 Жовтня 2021, 10:15 Поділитися СПОРТ

1 жовтня «Кривбас» переміг вдома в овертаймі «Тернопіль» у матчі чемпіонату Суперліги Windrose. Найрезультативнішим у криворіжців став Едвард Полайт, який приніс своїй команді 25 очок. Про це повідомили у Федерації баскетболу України.

У матчі «Кривбас» зустрічався з більш досвідченим клубом Суперліги Windrose – командою «Тернопіль». У першій чверті легіонер «Кривбасу» Едвард Полайт показав активну гру, а у гостей лідируючі позиції зайняли Джозеф Фрустингер та Дейон Гріффін. Наприкінці «Тернопіль» мав 18 очок, а «Кривбас» заробив лише 16. Однак у другій чверті господарі вирівняли гру та впевнено скорочували відставання. Ближче до фіналу Клим Артамонов закинув триочковий з кута, вивівши «Кривбас» у впевнені лідери: 24:20. Третя чверть закінчилась також з перевагою «Кривбасу»: 26:23. Драматичною стала для господарів заключна чверть – «Тернопіль» відірвався на максимальні сім очок, тому увесь час «Кривбас» надолужував відставання, зупинившись на рахунку 16:21. Переможця гри визначили вже у овертаймі. Гості вибилися з сил та поступилися господарям з рахунком 13:7. Таким чином новачок Суперліги «Кривбас» здобуває свою першу перемогу – 95:89. Наступну гру «Кривбас» проведе проти «Київ-Баскета» 3 жовтня.