«Кривбас» у Кривому Розі переміг «Київ-Баскет»

4 Жовтня 2021, 09:12 Поділитися СПОРТ

3-го жовтня у рідних стінах у рамках розіграшу Суперліги «Кривбас» приймав «Київ-Баскет». Господарі майданчика здобули вольову перемогу з рахунком 88:85. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Запекла боротьба на паркеті подарувала вболівальникам видовищну гру. Перед четвертою чвертю «Кривбас» поступався у рахунку на 14 очок. Господарі змогли відігратися, а у додатковий час вирвали перемогу з рахунком 88:85.

Найкращу результативність у матчі та у поточному сезоні продемонстрував Закарі Коупленд, який набрав 46 очок. До слова результат, який продемонстрував Закарі Коупленд став четвертим в новітній історії Суперліги.

У турнірній таблиці «Кривбас» піднявся на четверте місце та має п’ять очок в активі. Наступний матч «Кривбас» зіграє 7 жовтня на виїзді проти «Одеси».