БК «Кривбас» з Кривого Рогу зазнав поразки від «Хіміка» у матчі Суперліги Windrose

10 Жовтня 2021, 17:44 Поділитися СПОРТ

9 жовтня у рамках чемпіонату баскетбольної Суперліги Windrose «Кривбас» гостював у «Хіміка» з Южного. «Хімік» здобув перемогу з рахунком 75:59 та зміцнив своє лідерство у боротьбі за третє місце. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Перший період команди розпочали з низькою результативністю, точність влучань «Кривбасу» склала 31%, а «Хіміка» 44%. По ходу першої чверті зусиллями Джонса южненці вигравали з рахунком 18:13. У другій чверті криворіжці завдяки результативним діям Полайта пішли на велику перерву за рахунку 36:28. У третьому періоді «Кривбас» зусиллями Коренюка скоротив відставання до п’яти очок. У четвертій чверті «Хімік» зумів довести свою перевагу на майданчику та здобути впевнену перемогу 75:59. За підсумком цього матчу южненці йдуть третіми, а криворіжці шостими. Наступні свої матчі «Кривбас» зіграє вдома, 14 жовтня прийматиме «Будівельник», а 16 жовтня у Кривому Розі гостюватимуть «Черкаські Мавпи».