Баскетбольна команда Кривого Рогу програла в суперлізі Windrose команді з Тернополя

22 Листопада 2021, 17:10 Поділитися СПОРТ

Тернопільчани були господарями паркету. Вони й перемогли криворізьку команду з рахунком 50:46. Але поєдинок став рекордним за найменшою результативністю.

Загалом за першу половину гри жодна з команд не набрала бодай 30 очок. При цьому трохи наполегливішими в атаці були господарі, які відірвалися на 12 пунктів. Для криворізької команди навіть такий результат був недосяжним. Захисник Мілош Потапович та форвард Едвард Полайта принесли команді по чотири очки, але цього було недостатньо.
    У третій чверті, перебіг боротьби не надто змінився, суперники не набрали бодай 30 очок на двох. Щоправда «Кривбас» відіграв один бал відставання. Але у заключній 10-хвилинці розрив був 18 очок на користь команди з Тернополя.
    Господарям паркету вдалося втримати перевагу, і завершити гру перемогою, яка дозволила обігнати «Кривбас» у турнірній таблиці. Тепер команда з Кривого Рогу займає 10 місце у загальному рейтингу суперліги Windrose.