Гравці БК «Кривбас» поступилися команді «Дніпро»

2 Грудня 2021, 13:06 Поділитися СПОРТ

1 грудня у стартовому матчі десятого ігрового тижня Суперліги Windrose «Кривбас» зіграв свій матч на виїзді з БК «Дніпро». Криворіжці поступилися суперникам з рахунком 76:69. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Першу половину гри лідерство взяла команда «Дніпро». Суперники мали кращій відсоток у реалізації гри й припускалися меншої кількості втрат. «Кривбас» же більше атакував противників з дальньої дистанції. На велику перерву команди пішли з рахунком 38:29 на користь гравців БК «Дніпро».

У третій чверті гри «Дніпро» втримав перевагу навіть попри вдалі атаки нападника криворіжця Мілоша Поповіча, який приніс команді 10 очок за чверть. У чверті гри «Кривбас» зібрався і зміг навіть вийти вперед за кількістю очок за рахунок ривка 13:4.

Але цього виявилося недостатньо. Команда з Дніпра зробила вдалі три очкові влучання, а швидкий напад і вдалий захист під час фінальних п’яти хвилин дозволив їм здобути перемогу. Суперники взяли реванш за поразку у першому колі з рахунком 76:69. Наступний матч «Кривбас» зіграє на виїзді із «Харківським Соколом» 3 грудня.