У чемпіонаті Суперліги Windrose БК «Кривбас» зазнав поразки у Кривому Розі

23 Жовтня 2021, 19:50 Поділитися

22 жовтня у рамках календарного матчу чемпіонату Суперліги Windrose БК «Кривбас» вдома приймав «Харківських Соколів». Матч проходив за рівної боротьби та завершився перемогою гостей з рахунком 77:70. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Фаворитом матчу вважалися «Харківські Соколи», які одразу ж у першому періоді заволоділи територіальною перевагою на майданчику. Два стартові влучання надали гостям комфортну перевагу на старті. Криворіжці не здавалися та швидко відігравалися, а рахунок та у першій чверті був то на користь однієї команди, то іншої. Свисток на першу велику перерву зафіксував перевагу харків’ян у п’ять очок.

У другій половині гри «Харківські Соколи» додали у атаці зусиллями легіонерів Девіс, Зечевич, Граф, а «Кривбас» почав помилятися у захисті. У результаті криворіжці зазнали п’ятої поразки у восьми матчах та опинились на дев’ятій сходинці у таблиці чемпіонату Суперліги Windrose. Наступний свій матч «Кривбас» зіграє 24 жовтня на виїзді проти «Дніпра».