Баскетбольний клуб «Кривбас» з Кривого Рогу програв у виїзному матчі у столиці

20 Листопада 2021, 14:01 Поділитися СПОРТ

У виїзному матчі криворізький БК «Кривбас» поступився суперникам зі столиці. Криворіжці програли з рахунком 81:71. Але вони перемогли київський клуб в першому колі минулої гри.

Минулої гри протистояння команд завершилось домашньою перемогою криворізької команди. Гра завершилась в овертаймі. А Зак Коупленд, захисник криворіжців тоді встановив досі актуальний рекорд сезону, набравши 46 очок.

У поєдинку, що відбувся 19 листопада, Зак Коупленд відзначився, ставши одним з найрезультативніших в команді, він набрав 14 очок, але цього виявилося недостатньо. Після рівного початку матчу з другої половини першої чверті, київська команда почала нарощувати свою перевагу, яка до кінця першої десятихвилинки досягла 11 очок.

«Кривбас» зробив все від себе залежне, щоб у другій чверті залишитись нав’язати боротьбу і команді це вдалося, але «Київ-Баскет» виявився сильнішим. Київська команда мала перевагу лише за штрафними кидками, яких наші суперники виконали вдвічі більше та точніше. Відзначимо, цієї неділі, 21 листопада, БК «Кривбас» зіграє з командою з Тернополя.