ФК «Кривбас» з Кривого Рогу зіграв у нічию з командою «Агробізнес»

29 Листопада 2021, 13:12 Поділитися СПОРТ

28 листопада відбувся останній офіційний поєдинок у 2021 році, який «Кривбас» проводив вдома у 20 турі Першої ліги проти «Агробізнеса». Гра закінчилася з рахунком 1:1. Про це повідомляє пресслужба ФК «Кривбас».

Активніше гру розпочала криворізька команда, півзахисник Артем Щедрий із середньої дистанції вже на другій хвилині намагався забити гол, але влучив вище воріт. Команда «Агробізнесу» відповіла дальнім непрямим ударом, але повз рамку.

Під час матчу розпочався сильний дощ, який дещо зрівняв шанси суперників. Червоно-білі не збавляли темп і продовжували атакувати суперників, і на 17 хвилині матчу Артем Щедрий зліва чи то бив, чи то виконував передачу у штрафний, а захисник Ігор Карась зачепив м’яча і той влетів у стійку.

Команда «Агробізнес» оборонялася всією командою, тож криворіжцям було складно створювати небезпечні моменти. Противник намагався заблокувати кожну можливість ФК «Кривбас» пробити гол. На 35 хвилині Артем Щедрий завдав удару, м’яч відскочив від газону і летів у дальній кут, але Олег Мозіль – воротар команди «Агробізнес» – зумів врятувати команду від голу. На 41 хвилині матчу атака суперників призвела їх до кутового, де вони змогли забити свій перший гол. Рахунок гри став 1:0.

Другий тайм для червоно-білих почався краще. Капітан ФК «Агробізнес» Ігор Курило відпустив м’яча задалеко на рівному місці, де на нього чекав криворізький нападник Вагнер Гонсалвес, який і забив низом гол – 1:1. Футболісти з Кривого Рогу продовжували атакувати й не відходили від воріт суперників. Артем Щедрий намагався пробивати з дальньої дистанції, але захисник противників втримав натиск. Тож матч завершився нічиєю з рахунком 1:1.