ФК «Кривбас» здобув перемогу в поєдинку з ФК «Краматорськ»

17 Жовтня 2021, 10:04 Поділитися СПОРТ

16 жовтня ФК «Кривбас» на своєму полі зіграв матч з ФК «Краматорськ». Криворізька команда перемогла з рахунком 3:0. Про це повідомляється на сайті клубу.

Гра почалася дуже активно. Наші спортсмени одразу перейняли на себе інціативу та атакували суперників. До 30 хвилини перевага червоно-білих стала просто тотальною. Гості практично не з’являлися на нашій половині поля, повністю зосередившись на захисті.
    На перерву команди пішли з нічиєю. А ось у другомі таймі наші земляки активно йшли в наступ.
    На 70 хвилині гравець Щедрий виконав подачу з кутового, й гравець Приходько, який тільки три хвилини тому з’явився на заміну, відкрив рахунок - 1:0 на користь «Кривбасу».
    Гості спробували відповісти вже через дві хвилини, але наші футболісти легко забрали м’яч. І знову ФК «Кривбас» мчав до воріт суперників, через низку атак вони забили й другий гол.
    І вже наприкінці другого тайму, на 82 хвилині гравець «Кривбасу» забив третій заключний гол.

Нагадаємо, БК «Кривбас» у домашньому матчі поступився «Черкаським Мавпам».