ФК «Кривбас» у Кривому Розі переміг «Волинь»

7 Жовтня 2021, 20:40 Поділитися СПОРТ

7 жовтня у рамках 12 туру Першої ліги «Кривбас» на своєму полі приймав луцьку «Волинь». Криворіжці здобули першу перемогу з рахунком 2:1 на чолі з новим тренером Олександром Бабичем. Про це повідомляє пресслужба ФК «Кривбас».

Домашня гра розпочалась з атак криворіжців, які дуже сильно хотіли реабілітуватися за невдачі у попередніх матчах. На 24 хвилині Татарков виконав подачу, Неділько ледь дотягнувся до м’яча, й той відлетів до Щедрого, який ударом потрапив у ворота. На 45 хвилині у ході атаки м’яч відскочив у штрафній до Дебелка, який пробивав низом, але трохи неточно, м’яч відскочив до Вагнера, який подвоїв рахунок.

У другому таймі на 61 хвилині лучани змогли відквитати один гол, відзначився Кобзар. Матч завершився з рахунком 2:1, це дебютна перемога Олександра Бабича на чолі «Кривбасу».

«Перш за все, хочеться подякувати нашим вболівальникам, які підтримували нас до останніх хвилин. Ми здобули перемогу саме завдяки цій підтримці. Щодо гри, то сьогодні було два різних тайми. У першому забили два хороших голи, до того ж ще були моменти. У другому таймі хлопці грали на результат. «Волинь» змусила нас більше думати про оборону. Після цього матчу нам є над чим подумати та є що проаналізувати. В цілому, хочеться подякувати команді, адже в останніх матчах результати були незадовільні», - поділився коментарем головний тренер криворізького «Кривбасу» Олександр Бабич.

Наступний матч «Кривбас» зіграє проти «ВПК-АГРО» у Вишневому 10 жовтня.