ФК «Кривбас» із Кривого Рогу завершив домашній матч за нічийного рахунку

14 Листопада 2021, 16:27 Поділитися СПОРТ

14 листопада ФК «Кривбас» проводив домашній матч. Червоно-білі грали з командою «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів. Поєдинок закінчився безгольовою нічиєю. Про це повідомляється на сайті клубу.

Гра почалася дуже активно. Футболісти з Кривого Рогу одразу перейшли в атаку, але конкуренти не поступалися. Вже на четвертій хвилині криворізькі гравці могли забивати після стрімкого проходу правим флангом Хобленка, прострілу та удару в дотик із вбивчої позиції Васіна, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. Далі на 10 хвилині той же Хобленко після відскоку міг відзначитися, але воротар на мить випередив бомбардира червоно-білих. Криворіжці продовжували нагнітати на половині поля суперника, й на 17 хвилині вже Татарков ледь не забив гол, але м'яч знову трішечки розминувся із воротами противників. На перерву команди пішли за нічийного рахунку.
    Другий тайм знов активно розпочали гравці з ФК «Кривбас», проте суперники не збиралися здаватися. Двічі після подач зі стандартів біля криворізьких воріт було дуже небезпечно, але гравці ФК «Гірник-Спорт» мали проблеми із реалізацією. Із плином часу атаки криворіжців ставали все більш відчайдушними, адже втрачати бали не можна було. Але все фінальний свисток арбітра зафіксував результат матчу суху нічию - 0:0.
    Нагадаємо, борці з Кривого Рогу здобули медалі на чемпіонаті України.