Футбольна команда з Кривого Рогу перемогла суперників із Кременчуга

22 Листопада 2021, 15:19 Поділитися СПОРТ

19 листопада у 19 турі Першої ліги «Кривбас» грав вдома виїзний матч з ФК «Кремінь», оскільки суперник звернувся з проханням перенести гру на криворізьке поле. Наші земляки переграли суперників із достатньо великим відривом, не отримавши жодного м’яча у відповідь.

Криворізька команда традиційно розпочала гру першим номером. На другій хвилині криворізький нападник Роман Дебелко непогано пробивав після підбору з-за меж штрафного повз ворота. Правий півзахисник Вагнер Гонсалвез, який вперше вийшов з перших хвилин після травми, забив гол на 17-й хвилині. Рахунок став 0:1.
    Кривбасівці продовжували багато атакувати, й на 22 хвилині доволі активний лівий півзахисник Павло Горват, із правим півзахисником Вагнером зуміли обдурити суперників, виконавши ідеальний навіс на лінії воротаря, підхопивши м’яч з другого боку, і забити гол, що принесло команді рахунок 0:2. Далі Роман Дебелко потужно пробив у лівий кут, і приніс ще один гол своїй команді, рахунок на табло став 0:3.
    Але гравці «Креміню» не здавались, захищаючи добре свої ворота. Після того, як суперники кривбасівців залишився у меншості, Назар Малиновський разом із нападником Олексієм Хоблеко не залишили шансів кіперу, потужно пробивши під поперечину, і забили ще один гол. Відтак рахунок став 0:4 на користь «Кривбасу».
    На 76 хвилині матчу криворіжці розіграли кутовий, але через фол проти гравця нашої команди арбітр призначив пенальті. Нападник Олексій Хобленко низом у лівий кут від себе забив гол, і зафіксував переможні 0:5.