«Кривбас» із Кривого Рогу переміг та вийшов до 1/8 Кубку України з баскетболу

9 Листопада 2021, 11:31 Поділитися СПОРТ

У рамках 1/16 фіналу кубка України з баскетболу 6 листопада «Кривбас» на виїзді грав з южненським «Хіміком -2». Криворіжці здобули впевнену перемогу з рахунком 80:66. Про це інформує Федерація баскетболу України.

У першій п’ятихвилинці «Кривбас» не виглядав впевнено та поступався з рахунком 10:2. До кінця першої чверті криворіжці змогли дещо вирівняти гру, однак пішли на перерву, поступаючись у рахунку. Друга чверть проходила за подібним сценарієм, гості атакували, а южненці захищались і виходили в контратаку. Лише під кінець другого періоду гри криворіжці змогли нарешті вийти вперед та пішли на перерву з рахунком 39:36.

У третій чверті зусиллями Коупленда і Фролова «Кривбас» нарощував очкову та ігрову перевагу. Господарі теж не здавались, тому свисток на перерву зафіксував перевагу криворіжців лише у два очки. Лише у четвертій чверті гостям вдався ривок і вони дотиснули южненців та здобули перемогу з рахунком 80:66. Таким чином, криворіжці вийшли до 1/8 фіналу кубка України.

Наступний свій матч «Кривбас» зіграє у Кривому Розі проти «Запоріжжя» 14 листопада у рамках Суперліги Windrose.