БК «Кривбас» здобув п’яту перемогу в Суперлізі Windrose

5 Листопада 2021, 14:15 Поділитися СПОРТ

4 жовтня БК «Кривбас» на своєму майданчику приймав команду БК «Миколаїв». Наші спортсмени перемогли з рахунком 86:62. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Обидві команди вважалися рівними у своїх силах. Криворізькі баскетболісти стартували дещо переконливіше й поступово йшли вперед. Господарі активно продовжували свій наступ й на велику перерву пішли з перевагою в солідні 18 очок.
    У другій половині гри «Кривбас» продовжував атакувати та контролювати перебіг подій, а суперники почали помилятися в атаці. У результаті криворіжці здобули свою п’яту перемогу у 12 матчах і знаходиться у зоні плей-оф.
    Нагадаємо, боксер з Кривого Рогу здобув срібло на чемпіонаті України.