Боксер з Кривого Рогу здобув срібло на чемпіонаті України

3 Листопада 2021, 11:20 Поділитися СПОРТ

Протягом трьох днів у Києві тривали всеукраїнські змагання за першість серед боксерів. За призові місця боролись спортсмени з різних куточків країни, а також з Кривого Рогу. Інформація про це з’явилась на сторінці Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

27-30 жовтня у Київ відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів. До змагань долучились 129 боксерів із 18 областей країни. Кривий Різ на Чемпіонаті представляв студент Криворізького педагогічного університету та вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №1 Олександр Деньгуб. У межах турніру спортсмен вистояв три бої, у двох з них став переможцем. У фінальному змаганні криворізький боксер поступився досвідченому опоненту Данилу Жасану з Чернігова. За результатами змагань криворіжець став срібним призером чемпіонату у ваговій категорії 80 кілограмів. Тренером спортсмена є Денис Хохлов.

Нагадаємо, спортсмени з Кривого Рогу тріумфували на Кубку України з карате.