Спортсмени з Кривого Рогу тріумфували на Кубку України з карате

2 Листопада 2021, 09:42 Поділитися СПОРТ

З 29 по 31 жовтня на Київщині проходив 16-й Кубок України з фунакоші шотокан карате. У турнірі взяли участь 27 найсильніших клубів та федерацій з усієї України. Криворізькі спортсмени привезли додому перехідний кубок. Про це повідомляється на сторінці Криворізької федерації фунакоші шотокан карате-до.

У місті Українка відбувся 16-й Кубок України з фунакоші шотокан карате. За результатами змагань наші спортсмени за два дні вибороли 148 медалей, з них за перше місце – 52, 58 срібних та 38 бронзових.
    Також Криворізька федерація фунакоші шотокан карате-до у загальному командному заліку виграла перше місце і привезла до Кривого Рогу перехідний Всеукраїнський кубок. За правилами змагань перехідний кубок необхідно утримати 3 роки поспіль, щоб він залишився назавжди у команди. І спортсмени з Кривого Рогу вже третій рік завойовуюють цей почесний кубок.
    Згідно з результатами 16-го Кубку України найкращою спортсменкою стала Яна Федій, найкращим спортсменом – Наместніков В. Є., а найкращим тренером – Ємельянов А. В.