Каратисти з Кривого Рогу здобули призові місця на міжнародному турнірі

18 Жовтня 2021, 09:09 Поділитися СПОРТ

17 жовтня у міжнародному турнірі з кіокушинкай карате The 8th Moldova cup 2021, що відбувся в Молдові, взяли участь сім країн. На змаганнях виступили й українці. У складі нашої команди за призові місця боролись і криворіжці. Про це стало відомо із сторінки у соцмережі клубу східних єдиноборств «Ямамичи».

На турнірі призові місця вибороли і українці. У складі клубу східних єдиноборств «Ямамичи» п’ять призових медалей завоювали криворіжці, серед них золоті медалі - Олексій Коваленко, Захар Шевченко та Анастасія Федорчук, срібло здобула Ксенія Приходченко, а бронзу виборов Гліб Аратовський.

Всього спортсмени Дніпропетровської області завоювали 18 призових місць. Це дозволило збірній України здобути перше місце в загальному заліку змагань.